
Mark Siezen in Het Financieele Dagblad: “Fiscaal moet er iets veranderen”
20 March 2025
Nederland staat voor een enorme investeringsopgave op de woningmarkt, waarbij internationale beleggers, zoals pensioenfondsen, een cruciale rol spelen. Bouwinvest-CEO Mark Siezen reisde onlangs naar Azië om met buitenlandse investeerders in gesprek te gaan en deelde zijn inzichten met Het Financieele Dagblad.
Zijn boodschap? “Laat de Wet Betaalbare Huur met rust voor stabiliteit en voorspelbaarheid. Wat echt telt, is een aantrekkelijk fiscaal klimaat. Nederlandse pensioenfondsen zijn vrijgesteld van vennootschapsbelasting, maar buitenlandse pensioenfondsen vaak niet. Waarom zou een Nederlandse postbode wel worden vrijgesteld, maar een Koreaanse machinist niet?”
Lees het hele interview met Het Financieele Dagblad via https://fd.nl/bedrijfsleven/1548982/zelfs-in-zuid-korea-beginnen-ze-over-de-wet-betaalbare-huur

Contact
Loading...
